Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Projekty

Letecké královny 2024

Příběh terapeutických včelích úlů a život roje

2024=Odměny pro snílky & profíky & tvůrce

Je povzbuzující zjistit, že mezi nejčastější odpovědi leteckých profesionálů na otázku o největší odměně je : "Mít práci, která dává smysl, mít svou ženu, kterou lze milovat a rodinu a Šťastné děti!" Proto při všech setkáních s nebeskými Rytíři a pamětníky i odborníky už nebylo nutné dál pátrat. Nastal čas obrátit se na další létající ženy, starostky, radní, velitelky a dlouholeté kolegyně i přítelkyně. Bylo to po celou dobu od založení ústavu jasné. Teď už je to i navíc krásné!

Svolali jsme proto dívčí část Tygříkovo letky v čele s Laurou a zahájili první setkání s Českou asociací pilotek z.s. a vzápětí i Czech Woman with Wings z.s. a je před námi přelomová sezóna pro práci pro děti, juniory a vše s tím spojené a propojené. Ženy s pilotní licencí jsou totiž výjimečné v tom, že prožily kus života v mužském prostředí a své místo si v prostoru musely obhájit. Vyprávění o životě včel mají tak nějak v sobě a věta o tom, že "roj je takový, jako je jeho královna matka" žijí i v reálném lidském životě.

Království vzduchu pečuje o malé budoucí královny už deset let. Nenechává si je pro sebe. Posílá je zpět do světa a nebo vnímá stavbu nových úlů na svém území. Pást včely je úkol stejně důležitý, jako připravovat nové letce. Přirozeně a podle přírodních zákonů. Víc povíme až na koci roku 2024.

 
 

 

Odkaz:
http://www.kralovstvi-vzduchu.cz

 

Zpět

 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -