Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Rodiče

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Rodiče

Každý nějakého má a nebo zná!

Spojili jsme síly a našli synergii, která není běžná v místech, kde je přítomen boj. Boj o život? Boj s gravitací! Boj o území? Pro někoho je to práce, pro jiné hra a zábava a poslání. Rodina Živlů a co vlastně umí? Umíme to taky a víme jak to celé funguje? Sdružení rodičů, kteří rozumí všem 4 živlům.

Pokusili jsme se najít ideální partnery . Zástupce a ochránce těch jednotlivých živlů. Ochránce jejich čistoty, zdraví, rovnováhy, vděčnosti, bezpečnosti, pravých rozhodnutí a jednoduchých řešení motivovaných láskou k Životu, ke svému životnímu prostoru a Přírodě. Ale také k technice a technologiím.

Použili jsme 100let zkušeností nejen z letectví - 4 generací lidí, které ta zkušenost nějakým způsobem spojuje i rozděluje a hledali mosty, které nejdou spálit, zpřetrhat ani jinak zničit v čase. Našli jsme mnoho systémových chyb a pokusů, jak ovládnout přírodní síly. Našli jsme spřátelené rodiny!

Našli jsme i Příběhy rodin, které stojí za to vyprávět. Dokázali totiž špatné směry a rozhodnutí odhalit, uzdravit a znovu namířit lepším směrem. Je to lidský způsob učení a her a boje - jít a vyzkoušet to! a měnit pravidla hry během té objevné cesty a přepisování map a tvoření map nových.

Díky letectví a kosmonautice jsme získali větší přehled a nadhled a dohled nad svými výsledky a již víme, že náš svět je jen Jeden a je kulatý a propojený jako moře a nebe. Proto hledáme Rodiče a rodiny, které spolutvoří a zároveň léčí a napravují škody, vzniklé během těch 100let učení se...jak přežít...nikoliv za každou cenu.

 

Odkaz:
www.aerojunior.cz

 
 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -