Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Okřídlení

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Okřídlení

Okřídlení strážci je projekt pro děti i piloty.

Chcete udělat svět bezpečnějším místem? Začněte nejdřív u sebe! Pracovat se živly není pro každého. A proto učíme číst a porozumět učebnicím, manuálům a pravidlům tak, aby dávali smysl.

Používáme metodu "pilot decision" a učíme se rozhodovat v prioritách, které umí zachránit život. Nejen lidský, ale i život Přírody. Učíme vidět a vnímat víc než je vidět ze země.

Program je aktivit a na 9měsíců . 9let nebo pak už na celý život. Učili jsme se to během 4generací pilotů a okolo výcviku leteckých prací. Teď už to učíme i bezpilotní.

Když cítíte, že jste někde DOMA . A učíte se vážit - chránit a přežít! Učíme tvořit nové příběhy pro Život.

 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -