Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Děti

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Děti

Všichni jsme něčí děti!

A dokonce i ti, co vyrůstají bez rodičů , protože lidé to tak umí. Proto se náš výzkum zaměřuje na způsoby, kterým se děti učí a komunikují jako součást své i velké rodiny. Pomáhají nám v tom příběhy o živlech a lidech a zvířatech a kolektivním myšlení, jejich chování a rekcích a schopnostech a talentech.

Díky Živlům na světě není nikdo ve skutečnosti sám. Když si toho všimne včas, začne přemýšlet přirozeně. Našli jsme s leteckými dětmi příbuznost se 4 základní skupinou Živlů a naší příbuznost k nim. Našli jsme i 4 různé způsoby, jak se děti učí létat a jak s nimi komunikovat. Rozvinout tuhle hru je přitažlivé! a užitečné.

Protože Vítr je změna a umí to beze slov - obrazem. Voda to umí ... Oheň to umí... Země to umí... Znáte odpovědi na tyhle hádanky? Možná ani nevíte, že je znáte. A v tuto chvíli není potřeba prozrazovat více. Protože to, co už víme my jako piloti, umělci, zemědělci, vojáci... není důležité.

Náš výzkum se vrací ke kořenům celé rodiny. Takže nečekejte žádné on-line hry! Potřebujeme opět vstoupit do spojení s Gravitací a hledat myšlenky a nápady, které stojí za to žít! Tajenky a správné odpovědi nejdou naučit nazpaměť, ale lze probudit, oživit, rozvinout dětskou svalovou paměť a mapy. Prozkoumat původní a malovat nové lépe než dřív.

A naučit se přežít - uživit - a užívat si v souladu s fyzikálními zákonitostmi bez poškozování svého světa.

 

Odkaz:
http://www.tygrikovaletka.cz/

 
 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -