Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Trénink

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Trénink

Hra s Větrem a rovnováhou sil a vlastními smysly je základ!

Co vlastně piloti potřebují? Kdo jim nabídne klid a kdo vzrušení? Kdy se bojí nejvíc? Kde je jim nejlíp? Kam chodí pro svou sílu a odvahu? Jak jim udělat radost? Proč se vydrží bát jen krátkou nebo dlouhou chvíli? Pro co si chodí na letiště a do kurzů létání? My víme, že taky hledají odpovědi! Proto spolupracujeme hlavně s instruktory létání, kteří již varují a apelují na posun k nižším věkovým skupinám.

Pro koho vlastně pracujeme? To ukáže blízká budoucnost. Zatím lze uvést příklad k zamyšlení všem, kteří si tuto otázku položili. Výzkum i vývoj lidského myšlení je určen buď k jeho ovládání nebo rozvoji. Motivací je vždy vítězství a to má buď obranný nebo útočný charakter. V civilním i vojenském podání se hraje o čas a jde později také o záchranu hodnot. Tedy něco jako souboj s nerozumným chováním. V naší misi je ochrana přírodních zdrojů.

Nikdy není pozdě na to začít. Například se zapojit do projektů, které sledují podobné cíle. Mnoho odborníků podceňuje svou roli v systému a proto existují i neziskové organizace financované z jiných zdrojů a jsou podporovány vlastní iniciativou, projekty a školením přímo od koncových uživatelů jejich služeb. V dobách před rokem 1989 bylo létání výběrovým sportem. Přesto i těch dobách existovali produkční projekty, kdy si letci pomáhali společnou reálnou prací! Nikoliv jen podporou státu nebo sporzorstvím.

Také proto i naše organizace hledala způsob, kde propojit svět pilotní a bezpilotní a nacházeli jsme různé mezioborové inspirace. Jednou z nich je i záměr pro projektové vzdělávání dětí z leteckých rodin a dětí bez rodičovské pouze ústavní péče. Má-li však být naplněna naše mise, pak je potřeba do procesu vzdělávání zapojit práci, gravitaci, komunikaci, výzkum. Takovým je i projekt "Letíme do života". Je projektován pro výběr již plnoletých zájemců o létání a práci v projektech ochrany přírody. Proto bude nutné použít i zkušenosti našich vojenských kolegů a dalších výzkumných organizací.

Dětský trénink je nenahraditelná součást práce s talentem a nejlepším potenciálem a vztahem k Přírodě a jejím zákonům. Létání je způsob, jak si to můžeme znovu plně uvědomit. Ještě jeden příklad? Pilot vrtulníku, který letí pro vás nebo někoho z vaší rodiny. Kamkoliv...nebo dokonce kdykoliv? Kolik si přejete, aby měl natrénováno?

 

Odkaz:
http://www.aero1zone.cz/

 
 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -