Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Hra

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Hra

Co se dá s dětmi zažít? Procházka po letišti jako hravá exkurze s různými tématy podle věku. Nejmenší od 3let berou sebou plyšáky, větší děti vlaštovky nebo koloběžky a nevrátíme se dřív jak za 2hodiny. Takže plánujte raději 3hodiny od startu do přistání!

Kdo s námi půjde? Expert na gravitační hry. Buď přímo paní ředitelka Michaela Míša Machartová nebo její kolegové ve výcviku. Projekt letecké školky vzniknul právě pro tyhle hry na území letiště. Speciální hřiště bez plotů. Proto pod dozorem nebo přímo pilotů.

Kdy vyrazíme? První víkend v měsíci nebo v prvním týdnu na objednávku s vybraným programem. Sledujte kalendář. Tvoříme i další novinky, které jsou k dispozici jen zde a učíme kolegy i po celé ČR. Učíme to i rodiče, aby to pak už uměli hrát i bez nás!

Kde se potkáme? Po dohodě na aeroklubu a pak projdeme celé letiště a podle štěstí a počasí potkáme a najdeme to, co jste ani netušili, že takové letiště má, umí a chce dětem ukázat. Pokaždé je trochu jiné. Takže přesná je jen mapa!

 

Odkaz:
http://www.aero-junior.cz

 
 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -