Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Odměna

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Odměna

Všechno, co jsme se naučili , je zkušenost, kterou předáváme a prodáváme dál. Nejen pro pocit BEZPEČNO!

Hodnota naší práce byla stanovena na částku, která se podobá ceně pilotů, instruktorů, řídících létání, managerů, analytiků, správců, právníků, mechaniků a konstruktérů.

Pro děti jí poskytujeme v hodnotě čas za čas + náklady na provoz. Pro ostatní je to ta hodnota, co je cenou času pro život. Za život. Né každý jí vnímá jako my. Proto se tou cenou chráníme proti těm, kteří nemají stejný plán jako my.

Létání zachraňuje život na mnoha místech a úrovních. Proto používáme pojem světelné peníze a 1000Kč za hodinu našeho času dál investujeme do projektů, který ho mají harmonizovat a učit užívat si tak, aby měl pokračování!

 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -