Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Příběhy

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Příběhy

Učíme se z příběhů! ale co když někdo lže? Učíme se to poznat...analyzovat - predikovat - optimalizovat - realizovat! To všechno příběhy umí a dokonce je možné je zpětně prozkoumat a ověřit jejich pravdivost!

Metoda "pilot decision" byla použita poprvé na výcviku pro piloty, kteří na to měli pouhých 7dní. Pro piloty, kteří nemají na palubě při prvním letu instruktora. Jen na vysílačce...takže co když bude ticho? Musí tomu rozumět sami!

Testy této metody mají původ už za druhé světové války. Protože základem této metody je příběh učitele stíhacích pilotů vrtulových stíhaček. Ten příběh přešel do osnov výcviku nejen vojenských pilotů. A my měli možnost ho převzít...kvůli času!

Použití této metody je vhodné všude , kde je pochybnost o způsobu stanovení priorit nebo obsahu sdělení. je to druh kritického myšlení, kde může být na rozhodnutí pouze několik vteřin. Těch, co rozhodnou o přežití. například při použití záchranného systému - záložního padáku. nebo?

 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -