Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Přátelé

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Přátelé

Přátelé jsou rodina lidí, které jsme si pozvali do Života cestou...

Vše, co jsme během testování programu her se čtyřmi živly a gravitací našli, se dá popsat jako jedinečná zkušenost o zmoudření nás i lidí okolo nás. V hlavní roli se postupně objevili lidé, kteří mají výjimečné originální schopnosti a znalosti. Jsou totiž nositeli technologií, které pomáhají ostatním také zmoudřet.

Na první místo jsme dali zachování Života a to nejen životů lidských. V projektu "Jak létání zachraňuje život" jsme objevili nejen piloty vrtulníků LZS. Našli jsme všechny dalších pilotní i bezpilotní prostředky, které pomáhají. Včetně technologií, které obsluhují, aby preventivně chránili a zabraňovali škodám, které se později řeší obtížně a draze. Včetně všech 8 profesí, které jejich práci používají v další práci pro lidi i živly.

Během výzkumu v čase a vzpomínkách a vývoji jsme objevili obraz budoucnosti, která se blíží příliš rychle. Nelze proto váhat a vše, co lze udělat pro lepší verzi této budoucnosti je nutné vykonat pokaždé a ihned, když se objeví příležitost. To je soubor projektů a výzkumů, na kterých se podílíme a zdaleka nelze zveřejnit všechny detaily.

Naše sídlo je na rozvodí a na střeše Evropy. Nejde jen o letiště Hosín, Jižní Čechy, ale o Českou republiku a její význam v tématech, kterými se zabýváme. S laskavým souhlasem jsme našli zázemí na místě, kde se v poválečných letech cvičili piloti pro sportovní, dopravní, zemědělské i vojenské úkoly. Areál leteckých sportů, kde se setkávají a inspirují lidé z celého světa.

V rámci výzkumu a vývoje lze prozradit pouze část ze všech vazeb, partnerství a spojenectví, která zde vznikla a vznikají. Je to živý proces. Je choulostivý na čistotu, rovnováhu, inovace a mezilidské vztahy i náš vztah k přírodním zdrojům, které byli cestou poškozeny. Jejich oprava vyžaduje právě onu synergii, empatii a odvahu, která je založena na vědomé spolupráci lidí, kteří vidí víc, než je vidět pouze nohama na zemi.

Přesto se ve své práci bez pevné opory neobejdeme. A protože je to zázemí pro výzkum s další generací, zvolili jsme přátelství s rodinami, které mají podobné poslání jako my.

 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -