Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létáníFour elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání
 
 

Symboly

Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Symboly

Obraz je nejrychlejší. Proto zkratka je symbol. Barvou, písmenem, logem, druhem čáry. Co ještě?

Kolik symbolů pilot potřebuje znát, aby rozuměl větru, lidem, gravitaci a mapám je hádanka na začátku každého výcviku. Je to jediná řeč a jediný jazyk na světě, na kterém se lidé dohodli - aby se neposráželi a mohli létat i beze slov.

Vždycky doprava! Opravdu? vždycky? Ale nesmíte si poplést strany a pak ještě barvy a kolik času je vlastně na výcvik a na rozhodnutí? Říká se mezi instruktory, že kolik roků má žák, tolik mu bude trvat hodin i letový výcvik. Kdy se tedy začít už učit symboly?

Číst mapy... a krajinu...a znamení a vzkazy a významy v mapách o počasí o pravidlech o změnách o čem všem vlastně a proč to všechno?! No přeci pro BEZPEČNO! Protože základním předpokladem pro porušování pravidel je JEDNOZNAČNĚ : dokonalá znalost pravidel!

 

Odkaz:
www.aisview.cz

 
 
Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání - Four elements - víkend na letišti, létající plyšáci, letecký kalendář, letiště, naučná stezka, škola létání -